Podmínka


Po celém světě dopravu
Zdarma Vrátí
Podpora 24/7

HG 8245c onu Výrobku, náklady na dopravu, nezahrnuje hodnotu produktu

SKU: w58

HG 8245c onu Výrobku, náklady na dopravu, nezahrnuje hodnotu produktu 0 0 0 Recenze

727.15 Kč 654.39 Kč

Popis produktu
Štítky

hua wei hg8010h epon, gpon wifi, tp link wifi, ont, epon, loď náklady, gpon, gpon sip, mickey mouse plyšová hračka, d odkaz.

HG 8245c onu Výrobku, náklady na dopravu, nezahrnuje hodnotu produktu


  • Kompatibilní: TP-link
  • Certifikace: NIC
  • Značka: Joinwit
  • Položka Délka: 1m
  • Velikost: 10cm*10cm*10cm
  • Číslo Modelu: onu
  • Původ: KN(Původu)
  • Typ Konektoru: Hybridní
  • Vlákno Typ: Single Mode

0

0 Recenze

Napsat recenzi

Související ks

Související

10KS Fiber Optic Cleaner na Konec Konektoru Obličej Čistící Pero pro 1,25 mm LC/MU Navázat Konektor Doprava Zdarma

Jedním Kliknutím Fiber Optic Cleaner na Konec Konektoru Obličej Čistící Pero pro 1,25 mm LC/MU Konektory Mini speciálně Navržen tak, aby dobře pracovat s LC a MU konektorů, tento nástroj čistí kování a ploch, odstranění prachu, oleje a jiné nečistoty, aniž by vrubování nebo poškrábání end obličeje Vlastnosti: Snadné tlačení pohyb zapojuje konektor

velkoobchod

2 305.89 Kč 2 098.26 Kč

Související

10pairHtb-3100ab Optické Vlákno Media Konvertor Fiber Transceiver, Single Fiber Converter 25km SC 10/100M Singlemode Vlákno Single

Přehled: Obousměrné 10/100M adaptivní Ethernet vláken optických transceiverů , s použitím nejnovější AMERICKÉ KENDIN chip, vysoce kvalitní single-fiber obousměrný optický transceiver modul ( zbrusu nový výrobce ) , stabilní výkon a vynikající kvalitu. Pro telekomunikace , vysílání, širokopásmové optické sítě, přenos dat a potřebu zlepšit výkon,

velkoobchod

3 105.35 Kč 2 484.24 Kč

Související

PON Optický Power Meter S 1mw VFL A Optický Power Meter pro GPON EPON xPON OLT-ONU 1310/1490/1550nm TM70B-OV1

Poznámka: Tato položka je TM70B-OV1 pokud potřebujete další položky ,klikněte prosím níže TM70B Základní Verze TM70B-OV 1 PON +1mW VFL+optický power meter(850,1300,1310,1490,1550,1625 nm) -50~+26db (Výchozí ) / Nepovinné: https: -70~+10db Jít koupit Jít koupit Popis TM70B PON Power Meter (pon testovací nástroj) je

velkoobchod

4 192.52 Kč

Související

10pcs/lot Vložení Kazety Typu Fiber Optic Splitter Box 1x8 SC/APC

UPOZORNĚNÍ: 1.Kupující je odpovědný za cla a místní dovozní daně atd. Cena tady není zahrnuje určení poplatek ve straně kupujícího. 2.Důležité!!! Vážení Brazílie zákazník, prosím, zanechte své CPF nebo CNPJ číslo, po zadání objednávky 3.Pro některé sepcial zemí, jako je Brazílie, Mexiko, E-balíček a China Post dodací

velkoobchod

1 663.70 Kč 1 464.05 Kč