Podmínka


Po celém světě dopravu
Zdarma Vrátí
Podpora 24/7

SC APC, Rychlé Konektor, Single-Mode Konektor FTTH Nástroj Studené Konektor Nástroj Optických Rychle Connnector

SKU: w261

SC APC, Rychlé Konektor, Single-Mode Konektor FTTH Nástroj Studené Konektor Nástroj Optických Rychle Connnector 5 5 3 Recenze

2 573.19 Kč 1 929.89 Kč

Popis produktu
Štítky

nástroje optických vláken, Vlákno, fitel s178, ftth, 100 rychle konektorů apc, ftth nástroj, apc konektor, muži optika, fiber optic splitter, optika pro lov.

Popis

Rychlá Montáž Konektor (také s názvem "Ne-polského Svazku" , "Pre-polského Svazku" nebo " Fast Connector ") je snadný-k-instalaci zařízení.Žádný nástroj nebo přípravek je nutné.Je univerzální pro 250um /900um / 2.0 mm / 3.0 mm / Plochý Kabel.

byl navržen pro rychlé ukončení smlouvy s pre-leštěné konektor.Použití V groove technologie, to nevyžaduje žádné epoxidové.S transparentní tělo, připojení výsledek může být viděn tím, Fiber Checker ihned.To je ideální řešení, buď pro venkovní rostliny nebo uvnitř budovy.Optické Vlákno Rychle Konektor 1.Jednoduchá struktura 2.Ušetřete čas 3.Nízký vložný útlum.Funkce 1. Na základě zásuvné non-preset trubice technologie 2. Přesné keramické komponenty s co-axiální já centrování, Vynikající a trvanlivé optická vlastnost 3. Optické vlákno se hodí axiálně v elastické způsobem a vyhýbá se zcela jakékoli nepravdivé připojit 4. Trojitá upínací přes nahá vlákniny, těsné vyrovnávací paměti a kabel, atd., může být použit jako patchcord 5. High on-line pevnost v tahu Optické Rychle Konektoru po ukončení, vždy mějte připojení pod platnost od kabelů a kreslení. 6. Integrované ochrany kryt, aby vydržely drsné prostředí uživatele. 7. Přímo připojitelný s ONU bez optické zásuvky, což snižuje FTTH náklady. 8. Vysoká úspěšnost a jednoduchost v instalaci s průměrnou sestřih čas 100 sek 9. Nižší požadavek na zvyku pracovat a pracovní prostředí výzva pro stavitele. 10. Viditelné kvality Instalace; nezávislé na jakémkoli vzdáleném konci zdroj světla a speciální zařízení vyhovující kabeláž výstavba v každém řezu.

Specifikace

POLOŽKA

Technické Parametry

Použitelné pro

3.1 x 2.0 mm Drop kabel

Optické vlákno průměr

125µm ( 657A & 657B )

Těsné vyrovnávací paměti průměru

250µm

Vlákno režimu

Single mode

Provozní doba

O 100s(bez vlákniny řez)

Vložit ztráty

≤ 0,3 dB(1310nm a 1550nm)

Návrat ztráta

≥40dB

Upevňovací síla nahých vlákno

>5 N

Upevňovací síla nahých fiber držák

>10 N

Pevnost v tahu

>50 N

Pomocí teploty

-40~+80°C

On-line pevnost v tahu (20 N)

IL ≤ 0.2 dB RL ≤ 5 db

Mechanická trvanlivost (500 krát)

IL ≤ 0.2 dB RL ≤ 5 db Drop-off test (drop-off výška 4m, jednou za směr, zcela 3 krát)

IL ≤ 0.2 dB RL ≤ 5 db


  • Pigtail aplikace: FTTH projektu
  • Původ: KN(Původu)
  • Položka Délka: 1m
  • Typ Konektoru: SC/APC
  • Velikost: 10x10x10
  • Kompatibilní: TP-link
  • Certifikace: CE
  • Značka: AUA
  • Vlákno Typ: Single Mode
  • Číslo Modelu: Optické Vlákno Rychle Konektor
  • Záruka: 1 Rok

5

3 Recenze

Napsat recenzi
5: 5

ok

2020-10-01 - Rybcev 08

5: 5

Very good

2020-10-25 - Redcowjim

5: 5

Super fast, well packed, all OK!

2021-02-03 - Blohinchik

Související ks

Související

Doprava zdarma 10PCS/LOT HG8120C Gpon Epon Xpon 2FE ONU FTTH Optické Vlákno ONU Router OLT Bez napájecího Adaptéru z Druhé Ruky

HG8120C GPON A XPON .Oba nové a staré jsou dodávány náhodně

velkoobchod

1 735.57 Kč 1 475.15 Kč

Související

10pairHtb-3100ab Optické Vlákno Media Konvertor Fiber Transceiver, Single Fiber Converter 25km SC 10/100M Singlemode Vlákno Single

Přehled: Obousměrné 10/100M adaptivní Ethernet vláken optických transceiverů , s použitím nejnovější AMERICKÉ KENDIN chip, vysoce kvalitní single-fiber obousměrný optický transceiver modul ( zbrusu nový výrobce ) , stabilní výkon a vynikající kvalitu. Pro telekomunikace , vysílání, širokopásmové optické sítě, přenos dat a potřebu zlepšit výkon,

velkoobchod

3 105.35 Kč 2 484.24 Kč

Související

UNIKIT ESC250D SC UPC APC Rychle adaptér Konektor SC adapterFTTH Plochou Rychlý Rychlý Nástroj podpory 0,9 mm 2,0 mm 3,0 mm Vnitřní Pole

FTTH ESC250D Single-Mode Fiber Optic SC /UPC, Rychle, Rychle, Pole Montáž Konektor Vlastnosti: 1. FTTH project použitelné 2. Oblasti instalovatelné 3. Vložení ztrátu menší než 0,3 dB 4. Kovové tvaru dutiny dobře fungovat v vysoké a nízké teploty 5. Instalace méně než 1 minut 6. Spolehlivé a vynikající

velkoobchod

2 218.27 Kč 1 663.70 Kč

Související

10pcs/lot Vložení Kazety Typu Fiber Optic Splitter Box 1x8 SC/APC

UPOZORNĚNÍ: 1.Kupující je odpovědný za cla a místní dovozní daně atd. Cena tady není zahrnuje určení poplatek ve straně kupujícího. 2.Důležité!!! Vážení Brazílie zákazník, prosím, zanechte své CPF nebo CNPJ číslo, po zadání objednávky 3.Pro některé sepcial zemí, jako je Brazílie, Mexiko, E-balíček a China Post dodací

velkoobchod

1 663.70 Kč 1 464.05 Kč